<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>
Devices

ETX Binary


Binární opce si již v obchodním světě získaly značnou popularitu a ETX Capital je proto hrdým poskytovatelem propracované interaktivní platformy pro obchodování tohoto investičního produktu. Klienti ETX Capital si mohou vybrat z široké škály různých FX párů a rovněž z řady různých formátů těchto opcí.

OBCHODOVÁNÍ BINÁRNÍCH OPCÍ: OD DENNÍCH PO MINUTOVÉ

Tools_of_the_Trade

OBCHODOVÁNÍ BINÁRNÍCH OPCÍ: OD DENNÍCH PO MINUTOVÉ

Platforma obchodníkům nabízí opce s expirací od 24 hodin po 60 vteřin. U krátkodobých opcí si obchodníci mohou užít vzrušení z pozorování toho, jak se jejich pozice vyvíjí a jak se s blížící expirací přiklání k zisku nebo ztrátě. Dlouhodobější opce pak umožňují profitovat na prostých odhadech budoucího vývoje za poněkud delší období. Obchodník u nich uvažuje například takto: bude pár EUR/USD zítra dražší, nebo levnější, než je teď?

PAYOUTY A ZTRÁTY

Obchodníci by měli mít na paměti, že ztrátové obchody mají za následek ztrátu 100 % z investované částky (ale ani o cent více). Ziskové obchody pak u ETX Capital znamenají výnos v rozmezí 65 až 100 %. Před otevřením pozice na platformě ETX Binary vám kalkulátor, který je přímo součástí platformy, automaticky spočítá, jaký je váš potenciální zisk.

Platforma ETX Binary vám rovněž nabízí možnost uzavřít svou pozici předčasně, tzn. ještě před expirací opce, a inkasovat tak nižší zisk, nebo utrpět nižší ztrátu - odvisle od vývoje pozice v okamžiku uzavření. Ukažme si to na příkladu: řekněme, že jste se rozhodli obchodovat na měnovém páru EUR/USD, platforma na tomto aktivu aktuálně nabízí výnos ve výši 75 %, což znamená, že pokud bude vaše pozice zisková, získáte zpět svou investovanou částku plus dalších 75 % její hodnoty. Pokud byste se například domnívali, že EUR/USD poroste na ceně a investovali do tohoto odhadu 50 £, ztratíte těchto 50 £, tzn. 100 % své investice, v případě, že cena naopak klesne. Pokud by ale váš odhad byl správný, získali byste zpět svých 50 £ plus dalších 75 % z hodnoty investice, tzn. dalších 37,50 £. Celkem byste tak na svůj obchodní účet obdrželi 87,50 £.

Alternativou by pak bylo uzavřít tuto pozici dříve, tzn. ještě před expirací opce, a snížit tak velikost ztráty, resp. si zajistit určitý jistý zisk - odvisle od aktuálního stavu pozice.

Trade_on_the_Move

OBCHODUJTE KDYKOLIV A KDEKOLIV

U většiny typů obchodování platí (a u binárních opcí dvojnásob), že zisk nebo ztráta často záleží na tom, jak rychle jste schopni vstoupit na trh a jednat. Proto jsou platformy ETX Capital jsou dostupné i pro iPhone, iPad a zařízení s OS Android, díky čemuž můžete spravovat své pozice i účty kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat.


INTERAKTIVNÍ PLATFORMA

Obchodníci využívající platformu ETX Binary mohou těžit z veškerých výhod jejího maximálně interaktivního prostředí, díky čemuž se trading stává doslova potěšením a trader se do něj může zcela ponořit. U každého produktu je na platformě ETX Binary k dispozici i graf, na kterém je jasně vidět historický vývoj ceny daného produktu. Okamžik otevření pozice se v grafu zvýrazní, díky čemuž může obchodník sledovat, jak si jeho pozice vede v porovnání se výchozím stavem. Zobrazuje se rovněž časovač, na kterém je vidět kolik času zbývá do expirace opce. V grafu je rovněž jasně vidět typ obchodované opce, aktuální stav obchodu a částka, kterou by obchodník obdržel při předčasném uzavření pozice.


Neváhejte a vyzkoušejte si všechny tyto výhody ETX Binary sami. Požádejte o otevření obchodního účtu kliknutím zde.