<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Jak Obchodovat Binární Opce


Binární opce představují určitou alternativu k obchodování měnových párů. Princip jejich obchodování je přitom relativně velmi jednoduchý. Trader se při otevírání pozice musí pouze rozhodnout, která ze dvou různých eventualit nastane. Binární opce tak mohou být ideálním instrumentem pro obchodníky, kterým vyhovuje přímočarý, nekomplikovaný přístup k tradingu.


Jak ale začít, pokud jste se pro obchodování binárních opcí rozhodli?


Zde je několik rad:

Kolik peněz bych měl vkládat do svých pozic?

Kolik peněz bych měl vkládat do svých pozic?

Binary_Options_How_Much

Kolik peněz bych měl vkládat do svých pozic?

Tato otázka je často tou první, kterou je třeba si před započetím obchodování položit. Při obchodování binárních opcí se před každým otevřením pozice můžete rozhodnout, kolik peněz investujete. Mějte na paměti, že je lepší na jednotlivé pozice vynakládat jen malou část vašeho celého disponibilního kapitálu. Nemůže se tak stát, že jeden nečekaný obrat trhu a z toho vzniklá ztrátová pozice vymaže celý váš účet. Čím více kapitálu vsadíte na jednu pozici, tím vyšší může být váš zisk, ale také potenciální ztráta.

Jakou pozici mám otevřít?

Binary_Options_Which_Way

Jakou pozici mám otevřít?

Dále se musíte rozhodnout, zda cena vámi zvoleného aktiva k určitému okamžiku v budoucnosti vzroste, nebo naopak poklesne, popř. zda vzroste nad, nebo klesne pod určitou hranici (toto platí v případě, že obchodujete opce typu one-touch). Vyhraďte si každý den trochu času a věnujte jej studiu aktiv, která obchodujete a také odvětví, která mohou cenu těchto aktiv ovlivňovat. Pokud budete sledovat zpravodajství plus případná prohlášení příslušných společností a ekonomické zprávy, které mohou mít vliv na pohyb ceny vámi obchodovaných aktiv, může se vám dařit předpovídat pohyby trhu s větší přesností.

Na jak dlouho se otevírají pozice při obchodování binárních opcí?

Binary_Options_How_Long

Na jak dlouho se otevírají pozice při obchodování binárních opcí?

ETX Capital vám nabízí možnost obchodovat jak krátkodobé, tak dlouhodobé binární opce. Každý si může zvolit takovou dobu trvání pozic, která bude nejvíce vyhovovat jeho obchodnímu stylu. Na výběr máte pozice expirující za 60 sekund, hodinu, nebo až jeden den. Prostě si vyberte čas, který vám nejvíce „sedí“. Ti, kteří mají rádi vzrušení z kratších obchodů, mohou obchodovat opce expirující od 60 sekund do jedné hodiny. Dlouhodoběji zaměření obchodníci pak mohou volit denní obchody.

Často je přitom také možné pozici uzavřít ještě před termínem expirace. Některé opce lze rovněž prodloužit, tzn. držet pozice na ně i po původním termínu expirace.

Zažádejte si o náš

Zažádejte si o náš