<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Co Jsou To Binární Opce


Binární opce jsou jedním ze způsobů obchodování měn. Jejich specifikem jsou především relativně nízké ceny a omezené riziko. Binární opce jsou deriváty, což znamená, že neobchodujete přímo s futures kontrakty jednotlivých měn, ale například odhadujete, zda se cena určitého měnového páru pohne v rámci předem stanoveného časového období směrem vzhůru či dolů (tzv. high/low opce), zda cena zvoleného finančního produktu seshora nebo zespodu překoná hranici, kterou jste nastavili před otevřením obchodu (tzv. One-touch opce), popřípadě které ze dvou zvolených aktiv bude mít v určitý okamžik v budoucnu vyšší tržní cenu (tzv. pairs).

Relativně jednoduchý princip obchodování binárních opcí láká řadu traderů. Jediné, o čem se zde při otevírání pozice musíte rozhodnout, je, zda po uplynutí určité doby nastane určitá situace. V některých případech pak ještě máte v rámci řízení své pozice další možnosti, jako například ukončit ji dříve.

Čím jsou binární opce výjimečné?

Čím jsou binární opce výjimečné?

How_ETX_Binary_Works

Čím jsou binární opce výjimečné?

Na rozdíl od jiných forem tradingu, při obchodování binárních opcí jsou váš maximální potenciální zisk i ztráta dány již před otevřením pozice. Oproti tradičním opcím, kdy nelze předem zcela odhadnout výši potenciálního zisku ani ztráty a každý pohyb ceny podkladového aktiva může mít zásadní vliv na výsledek obchodu, je toto pro obchodníky velkou výhodou.

Obchodujte binární opce po celém světě

Obchodujte binární opce po celém světě

Obchodujte binární opce po celém světě

Global_Binary_Options

Binární opce již několik let neustále získávají na popularitě, díky čemuž se staly jedním z nejrychleji se rozšiřujících typů tradingu na světě.

Na rozdíl od spread bettingu a CFD je obchodování s binárními opcemi povoleno i americkým občanům, zprostředkovatelé tohoto druhu tradingu ale musí být registrováni u SEC. Z tohoto důvodu nepřijímá řada společností nabízejících obchodování binárních opcí, včetně ETX Capital, klienty z USA. Kromě amerických občanů si ale účet pro obchodování binárních opcí u ETX Capital může otevřít téměř každý.

Pokud si chcete ověřit, zda máte možnost si u ETX Capital otevřít účet pro obchodování binárních opcí, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle +44 (0) 20 7392 1486, nebo e-mailem na adrese newaccounts@etxcapital.co.uk.

Obchodování binárních opcí u ETX

Obchodování binárních opcí u ETX

Binary_Laptop

Obchodování binárních opcí u ETX

Naše obchodní platforma ETX Binary platform slouží speciálně pro obchodování binárních opcí, a to jak dlouhodobějších, tak i opcí s velmi krátkou expirací. ETX Capital nabízí výběr FX měnových párů, kupříkladu GBP/USD, EUR/USD nebo EUR/JPY.


Zažádejte si o náš

Zažádejte si o náš