<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Co Jsou To Binární Opce


Binární opce jsou jedním ze způsobů obchodování indexů, měn, akcií, či komodit. Jejich specifikem jsou především relativně nízké ceny a omezené riziko. Binární opce jsou deriváty, což znamená, že neobchodujete přímo s futures kontrakty jednotlivých aktiv, ale například odhadujete, zda se cena určitého aktiva pohne v rámci předem stanoveného časového období směrem vzhůru či dolů (tzv. high/low opce), zda cena zvoleného finančního produktu seshora nebo zespodu překoná hranici, kterou jste nastavili před otevřením obchodu (tzv. One-touch opce), popřípadě které ze dvou zvolených aktiv bude mít v určitý okamžik v budoucnu vyšší tržní cenu (tzv. pairs).

Relativně jednoduchý princip obchodování binárních opcí láká řadu traderů. Jediné, o čem se zde při otevírání pozice musíte rozhodnout, je, zda po uplynutí určité doby nastane určitá situace. V některých případech pak ještě máte v rámci řízení své pozice další možnosti, jako například ukončit ji dříve.

Čím jsou binární opce výjimečné?

Čím jsou binární opce výjimečné?

How_ETX_Binary_Works

Čím jsou binární opce výjimečné?

Na rozdíl od jiných forem tradingu, při obchodování binárních opcí jsou váš maximální potenciální zisk i ztráta dány již před otevřením pozice. Oproti tradičním opcím, kdy nelze předem zcela odhadnout výši potenciálního zisku ani ztráty a každý pohyb ceny podkladového aktiva může mít zásadní vliv na výsledek obchodu, je toto pro obchodníky velkou výhodou.

U ETX Capital můžete obchodovat binární opce na měnové páry, finanční indexy, akcie a komodity.

Obchodujte binární opce po celém světě

Obchodujte binární opce po celém světě

Obchodujte binární opce po celém světě

Global_Binary_Options

Binární opce již několik let neustále získávají na popularitě, díky čemuž se staly jedním z nejrychleji se rozšiřujících typů tradingu na světě.

Na rozdíl od spread bettingu a CFD je obchodování s binárními opcemi povoleno i americkým občanům, zprostředkovatelé tohoto druhu tradingu ale musí být registrováni u SEC. Z tohoto důvodu nepřijímá řada společností nabízejících obchodování binárních opcí, včetně ETX Capital, klienty z USA. Kromě amerických občanů si ale účet pro obchodování binárních opcí u ETX Capital může otevřít téměř každý.

Pokud si chcete ověřit, zda máte možnost si u ETX Capital otevřít účet pro obchodování binárních opcí, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle +44 (0) 20 7392 1486, nebo e-mailem na adrese newaccounts@etxcapital.co.uk.

Obchodování binárních opcí u ETX

Obchodování binárních opcí u ETX

Binary_Laptop

Obchodování binárních opcí u ETX

Naše obchodní platforma ETX Binary platform slouží speciálně pro obchodování binárních opcí, a to jak dlouhodobějších, tak i opcí s velmi krátkou expirací. ETX Capital nabízí binární opce na širokou škálu podkladových aktiv, včetně komodit, měnových párů, indexů a akcií. Každý trader si tak může zvolit přesně ten sektor nebo sektory, které vyhovují jeho obchodnímu stylu a naturelu.


Binární opce nejsou regulovány Britskou organizací Financial Conduct Authority

Zažádejte si o náš

Zažádejte si o náš